Домівка > Наука і освіта, Проекти з партнерами > Сумський державний університет готовий до «Вікізації»

Сумський державний університет готовий до «Вікізації»

Представник «Вікімедіа Україна» Андрій Бондаренко відвідав Сумський державний університет з презентацією на тему «Українська Вікіпедія: як долучитися до спільної справи». Метою цієї поїздки було ознайомлення студентів та викладачів Університету з можливостями Вікіпедії, чинними проектами «Вікімедіа Україна» і розробка моделей співпраці, що сприяли би наповненню проектів Вікімедіа студентами і науковцями Університету. Йшлося як про можливу участь сумчан в актуальних проектах, зокрема підготовці до конкурсу «Вікі любить пам’ятки», так і про організацію нових вікіпроектів та конкурсів за участі науковців і студентів університету.

Нагадаємо, що Сумський державний університет став першим навчальним закладом, що уклав з «Вікімедіа Україна» меморандум про співпрацю.  Першість Сумського державного університету не випадкова – університет є одним із найкраще інформатизованих українських вишів, він займає 8-му сходинку в Україні згідно міжнародного вебиметричного рейтингу,  а також володіє найкращим в Україні інституційним репозитарієм. Близько 24 тисяч  наукових та  навчальних-методичних праць співробітників і студентів закладу, представлені у відкритому доступі репозитарію свідчать про високий науковий і творчий потенціал університету.

Фото з сайту СумДУ. На фото – директор центру вебометрії та вебмаркетингу СумДУ Дмитро Фільченко (ліворуч), проректор СумДУ з науково-педагогiчної роботи Володимир Любчак, гість – Андрій Бондаренко  (за ноутбуком).
  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: