Домівка > Вільні ліцензії, Проекти з партнерами > П’ята Вікіекспедиція – початок довготривалої співпраці

П’ята Вікіекспедиція – початок довготривалої співпраці

11 травня у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику пройшла п’ята за ліком українська Вікіекспедиція. Під час зустрічі була досягнута принципова домовленість із керівництвом заповідника про майбутню співпрацю з ГО “Вікімедіа Україна”. Така співпраця передбачає сприяння в наповненні статей Вікіпедії про Києво-Печерську Лавру, установи і організації, які перебувають на її території фаховими текстовими і фотоматеріалами.

Окрім чудової фотоекскурсії, учасники Вікіекспедиції мали можливість поспілкуватися з народним художником України Миколою Сядристим, який подарував для використання у проектах Фонду Вікімедіа каталог своїх унікальних мікромініатюр, виконавчим директором Фонду відтворення видатних пам’яток історико-архітектурної спадщини імені О.Гончара Валентиною Іршенко та заступником Генерального директора заповідника з наукової роботи Валентиною Колпаковою.

Тепер, переконані організатори, справжня перлина України, якою є Києво-Печерська Лавра, буде ще доступнішою. Адже Вікіпедія – найпопулярніший енциклопедичний ресурс світу і гідне в ній представлення сприятиме популяризації заповідника.

А в учасників Вікіекспедиції попереду кропітка робота: опрацювати відзнятий фотоматеріал, розмістити його у Вікісховищі та наповнити статті Вікіпедії отриманою під час заходу інформацією. Зробити це редактори української Вікіпедії обіцяють протягом травня.

  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: