Домівка > Культура і мистецтво, Прес-релізи, Проекти з партнерами, Публічні заходи > 4 листопада відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу «Вікі любить пам’ятки» та відкриття фотовиставки кращих світлин

4 листопада відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу «Вікі любить пам’ятки» та відкриття фотовиставки кращих світлин

Троїцький монастир в Чернігові визнано кращою фотографією конкурсу «Вікі любить пам’ятки» в Україні у 2012 році. Фото – Valerii Sorokin

4 листопада 2012 року об 11 годині в приміщенні освітнього центру «Майстер клас» (Київ, вул. Лаврська, 16, навпроти Києво-Печерської Лаври) відбудеться презентація фотовиставки та урочиста церемонія нагородження українських переможців конкурсу «Вікі любить пам’ятки». На фотовиставці будуть представлені 50 кращих фотографій з українського фотоконкурсу з різних куточків нашої батьківщини, а також найкращі фотографії конкурсу з інших країн.

 Кількість завантажених для участі в конкурсі світлин українських пам’яток перевищила 33 тисячі, і таким чином Україна посіла третє місце серед 36 країн-учасниць, залишивши далеко позаду Росію та інші країни СНД, країну-засновника конкурсу – Нідерланди і навіть США, Францію та Німеччину, які мають значні фінансові ресурси на його організацію та проведення.

Конкурс тривав з 1 до 30 вересня. Протягом цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажували свої світлини на Вікісховище. 2012 року географія конкурсу охопила 4 континенти. У базі даних конкурсу зібрано понад 800 тисяч пам’яток, які пропонувалися учасникам конкурсу. Мета конкурсу «Вікі любить пам’ятки» – зібрати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити ці фотографії у Вікіпедії – вільній енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони користувачів з усього світу.

На урочистій церемонії виступлять організатори, члени журі та партнери конкурсу. Ви зможете дізнатися, яке з українських міст представлено на конкурсі найяскравіше, з якими труднощами стикнулися організатори, складаючи переліки пам’яток, про що пам’ятають і про що не пам’ятають укладачі реєстрів. Переможцям будуть вручені цінні призи та дипломи.

  • Зазначення авторьких прав на зображення: всі  зображення авторства Shredingerz cat під ліцензією CC BY-SA 3.0 з Wikimedia Commons.
  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: