Домівка > Конкурси > Конкурс “Пишемо про Закарпаття разом” завершився

Конкурс “Пишемо про Закарпаття разом” завершився

Файл:Wikimedia-UA-Baloha-concurs-logo.pngВ українській Вікіпедії фінішував конкурс “Пишемо про Закарпаття разом”, ініціатива проведення якого належала Віктору Балозі. Традиційно для конкурсів української Вікіпедії, цей конкурс тривав рівно місяць – з 23 листопада по 23 грудня. В конкурсі взяв участь 31 дописувач, учасники опрацювали більше 360 статей і привнесли в українську Вікіпедію, за попередніми підрахунками, близько 2,4 мегабайт інформації про Закарпатський край і його діячів. На Вікісховище було завантажено 508 фотографій та зображень пов’язаних із Закарпаттям.

Таким чином закарпатський конкурс зміг перевершити результати попереднього конкурсу – “Пишемо про благодійність“, в ході якого було опрацьовано 159 статей, хоча й не перевершив результатів “Французької осіні”, в ході якого було опрацьовано більше 500 статей.  Припускаємо, що кількість конкурсних статей залежить від того, наскільки широкою є запропонована тематика, і наскільки легко знайти інформацію з відповідної тематики в авторитетних джерелах.

В ці дні триває робота журі з оцінювання статей. Передбачається, що підсумки конкурсу будуть підбиті до 4 січня, і в цей день в Мукачеві відбудеться урочиста  церемонія нагородження переможців.

zakarpattya

Динаміка росту кількості статей. Діаграма Kobylin Andrew

В останні дні конкурсу до оргкомітету надходили листи з проханням продовжити термін конкурсу ще на кілька тижнів. Однак, як членами правління “Вікімедіа Україна”, так і членами журі було висловлено зауваження про те,  суттєві зміни в регламенті конкурсу, прийняті в останні дні конкурсу суперечать самій концепції змагання. Але закінчення конкурсу зовсім не означає припинення роботи над статтями закарпатської тематики! Вікіпедія відкрита для редагування щоденно і цілодобово, і ми завжди раді новим дописувачам і новим статям.

Між тим “Вікімедіа Україна” отримала дві пропозиції щодо проведення нових конкурсів – другого конкурсу благодійної тематики, та конкурсу, присвяченого Миколаївській області,  перший з них планується розпочати незабаром  після різдвяних свят.  Додамо, що “Вікімедіа Україна” завжди відкрита для пропозицій щодо конкурсів і будь-яких проектів, спрямованих на наповнення проектів Вікімедіа та залучення нових дописувачів.

Категорії:Конкурси
  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: