Домівка > Вільні ліцензії, Конкурси > Розпочалось голосування за «Зображення року Вікісховища»

Розпочалось голосування за «Зображення року Вікісховища»

Вид на озеро Бондхус, Норвегія.
«Зображення року Вікісховища» 2011 року

16 січня 2013 року розпочався 1 тур сьомого щорічного конкурсу «Зображення року Вікісховища», – повідомляє блог Фонду Вікімедіа. Обрати найкраще зображення з вільною ліцензією пропонується всім редакторам проектів Фонду Вікімедіа. Як зазначає редактор Вікісховища Mono, у конкурсі беруть участь усі 988 зображень, які отримали статус вибраного зображення Вікісховища протягом 2012 року.

Конкурс«Зображення року» проводиться волонтерами, і перебуває у віданні організаційного комітету вікімедійців. З моменту його створення у 2006 року тисячі світлин з усього світу отримали статус вибраних, які є безкоштовними для всіх для використання, модифікування та поширення. Волонтерами (такими як Rillke) були підготовлені правила голосування та інтерфейс, в той час як інші (напр., Beria Lima та Miya ) працювали над створенням списку зображень та перекладом конкурсних матеріалів.

Перший тур голосування завершиться 30 січня 2013 року о 23:59 за стандартом часу UTC (о 01:59 за київським часом), а найкращі світлини кожної з номінацій разом з десятьма світлинами, які набрали найбільшу кількість голосів серед усіх зображень, пройдуть до 2-го туру конкурсу. Організаційний комітет закликає вікімедійців з усього світу долучитись до голосування за деякі з найчудовіших зображень Вікісховища.

Брати участь у голосуванні можуть усі редактори проектів Фонду Вікімедіа, які створили обліковий запис до 1 січня 2013 року і зробили до цього часу у будь-якому проекту Фонду Вікімедіа щонайменше 75 редагувань.

Конкурс «Зображення року» – це не тільки вшанування талановитих фотографів і чарівних зображень, але і вшанування тих, хто зробив внесок до культурного надбання і надихнув інших людей, аби зробити те саме. Якщо Ви не взяли участь у конкурсі цього року, то завантажте світлину, зроблену Вами, і Ви матемите змогу взяти участь у конкурсі наступного року.

Джерело: Matthew Roth. Wikimedia Commons Picture of the Year voting now open. Блог Фонду Вікімедіа.  18 січня 2013.

  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: