Домівка > Проекти з партнерами > Олександр Максимчук: ми хочемо, щоб конкурс «Благодійна Україна» став доброчинним «Оскаром»

Олександр Максимчук: ми хочемо, щоб конкурс «Благодійна Україна» став доброчинним «Оскаром»

Партнер ГО «Вікімедіа Україна» — Асоціація благодійників України повідомляє про нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійник року», яке відбудеться 14 березня цього року в столичному Українському домі, стане частиною масштабного благодійного заходу.

Олександр Максимчук

«Ми хочемо, щоб нагородження кращих благодійників не було формальною процедурою, – розповідає президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук. – Наша мета – влаштувати справжнє свято благодійності».

Конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році.

«Це не просто конкурс з відзначення кращих благодійників, – підкреслює президент Асоціації. – Це – унікальний майданчик для обміну досвідом, налагодження партнерства між благодійниками, напрацювання шляхів ефективної доброчинної роботи. Це конкурс для тих, хто системно займається благодійністю, і для тих, хто робить перші вдалі кроки».

Вже на перший конкурс надійшла велика кількість заявок від благодійників з усіх областей України.

«У конкурсі беруть участь 212 доброчинців, – каже Олександр Максимчук. – Нам дуже приємно, що він викликав такий інтерес у благодійному середовищі».

Фінальна частина конкурсу «Благодійна Україна» – церемонія нагородження переможців – стане грандіозним дійством, справжнім святом благодійності. На думку організаторів, ця подія має бути прикладом доброчинної акції. Участь в ній передбачає благодійний внесок, мінімальний розмір якого складає 120 гривень.

Захід складатиметься з трьох частин – «тихого» аукціону, власне церемонії нагородження і благодійного концерту гурту «Мандри». «Лоти на аукціон передадуть організації – члени Асоціації благодійників України, – розповідає Олександр Максимчук, – а всі залучені кошти підуть на підтримку їхньої діяльності».

Церемонія нагородження за процедурою нагадуватиме оскарівську. За словами Олександра Максимчука, інтрига зберігатиметься до останнього моменту: «Наші учасники не знатимуть, хто став переможцем. Ми запросимо трьох лауреатів у кожній з 12 номінацій, а переможців оголосимо зі сцени Українського дому».

Нагорода конкурсу «Благодійна Україна» – «Янгол добра». Ця унікальна статуетка створена майстрами Асоціації «Український бурштиновий світ».

Завершиться дійство благодійним концертом, який дасть гурт «Мандри» та його лідер Сергій Фоменко.

«Сергій є головою Наглядової ради конкурсу «Благодійна Україна» та членом Наглядової ради Асоціації благодійників, – каже Олександр Максимчук. – Його внесок в організацію та проведення конкурсу важко переоцінити. Ми дуже вдячні йому за активність і небайдужість».

«Ми хочемо, щоб наш конкурс став благодійним «Оскаром», – підкреслює Олександр Максимчук. – Ми прагнемо, щоб конкурс так сприймався благодійниками, щоб брати в ньому участь було бажано і престижно, а отримувати бурштинового янгола – гордо і почесно. Вже перший конкурс продемонстрував, що така потреба в благодійній спільноті є. І наше завдання – розширювати рамки конкурсу, піднімати його престиж».

Взяти участь у благодійному дійстві можуть усі бажаючі. Воно відбудеться 14 березня 2013 року в Києві у великій концертній залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ, вул. Хрещатик, 2) Початок о 18:00.

З питань участі в церемонії звертатися за телефоном (044) 537-12-80, e-mail: vbo.abu@gmail.com. Акредитація представників ЗМІ за телефоном (050) 201-63-61.

* * * * *

14 березня нагородять кращих благодійників України

14 березня 2013 року у Великій концертній залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2012».

Відзначення кращих благодійників України 2012 року стане складовою великої доброчинної акції, яка також включатиме в себе «тихий» аукціон та благодійний концерт гурту «Мандри». На захід запрошені відомі громадські діячі, політики, бізнесмени, зірки спорту і шоу-бізнесу. Участь в акції передбачає благодійний внесок, мінімальний розмір якого – 120 гривень.

Програма заходу:

  • 18:00 – Благодійний «тихий аукціон» на підтримку програм і проектів Асоціації благодійників України та її членів;
  • 19:00 – Урочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна»;
  • 20:00 – Благодійний концерт гурту «Мандри».

Початок дійства о 18:00.

Замовлення запрошень та довідки за телефоном (044) 537-12-80, e-mail: vbo.abu@gmail.com.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном (050) 201-63-61, e-mail: vbo.abu@gmail.com

  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: