Домівка > Конференції, Прес-релізи > «Вікімедіа Україна» – інформаційний партнер 3-го PR-Space Congress

«Вікімедіа Україна» – інформаційний партнер 3-го PR-Space Congress

A-WEB-OJK-color-2Завершено формування основної програми та розпочато реєстрацію учасників 3-го Українського PR-Space Congress, який відбудеться 27 вересня в рамках Міжнародної виставки реклами, маркетингу, мас-медіа REX-2013.

Вже третій рік поспіль Український PR-Space Congress збирає PR-експертів, маркетологів, HR і PR-спеціалістів різних сфер для професійного спілкування, обговорення цікавих досвідів і вироблення нових ідей, спрямованих на розвиток професійної культури бізнесу в Україні.

Тема цьогорічного PR-Space Congress — Ефективне управління public relations як основа безпеки бізнесу, а гасло свого часу озвучив Академік Лев Ландау: «Головне — робіть все з захопленням, це страшенно прикрашає життя».

Партнерами третього PR-Space Congress вже стали: перші смузі в Україні ТМ «Просто фрукти» та видавництво Leole Publishers, інформаційною агенцією — ІА «Regionews», інформаційними партнерами — EBA – The European Business Association, «Вікімедіа Україна», агенція «Бізреліз», а кавовим партнером — ТМ «Джеміні». У стадії підтвердження зараз Генеральний телевізійний партнер. Офіційні книги Конгресу буде оголошено пізніше.

 

До програми PR-Space Congress 2013 увішли:

інсайт-сесія «Персональний та корпоративний бренд: конфлікт чи синергія?» Тетяни Жданової, засновниці та директора агенції корпоративного брендингу Brandhouse; кейс «Клуб 067 — формат дискусійної презентації для ЗМІ» від начальника відділу корпоративних комунікацій «Київстар» Петра Іванова; майстер-сесія керівника з розвитку бізнесу КПМГ в Україні та віце-президента Всеукраїнської PR-Ліги Аліни Севастюк «Репутація компанії та залучення співробітників до соціальних проектів»; кейс «Вітмарк-Україна: Як соціальний PR може зробити компанію інвестиційно привабливою?» від Андрія Креня, керівника PR-служби Компанії «Вітмарк-Україна»; презентація «Краудсорсинг: теорія та практика. Досвід мережі фрешмаркетів “Брусничка”» Анастасії Москвітіної, начальника PR-відділу мережі фрешмаркетів «Брусничка» (ТОВ «Український Рітейл»); майстер-клас «Книжкові видання як універсальний канал комунікації: ідеї, мотивації, профстандарти та умови ефективності» Петра Мацкевича, директора компанії PR-Prime, засновника та власника видавництва «Кальварія»; шоу-презентація «Фото проекти “Вікімедіа Україна”», яку проведуть Євген Букет, голова ревізійної комісії, екс-голова правління ГО «Вікімедіа Україна», керівник проекту «Вікі любить Землю» та Андрій Бондаренко, заступник голови правління з організаційних питань, один із засновників і перший Голова правління ГО «Вікімедіа Україна», керівник проекту «Вікі любить пам’ятки»-2012 в Україні; фрістайл від Ксенії Мацкевич, партнера компанії PR-Prime та керівника літагенції MSBrand Corporation на тему «Storytelling як комунікативна стратегія» та блок кейсів «PR і Investor relations або Як створити та продавати історію» від Оксани Параскеви, члена правління Професійної асоціації корпоративного управління.

Кожен учасник PR-Space Congress отримає Сертифікат учасника Третього PR-Space Congress і Каталог. Окрім того, серед учасників будуть розіграні подарунки від партнерів та організаторів.

З відгуків учасників 1-го та 2-го PR-Space Congress:

«Велике спасибі Вам за організацію PR конгресу. Це захід, де можна почути корисне нове і корисне вже відоме. Подобається, що виступи побудовані на конкретних практичних прикладах. Ми дуже-дуже хотіли б ще раз взяти участь у подібному конгресі!» — Наталія Андрусечко, учасник 1-го та 2-го PR-Space Congress, начальник відділу інформаційної політики ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

«Участь була цікавою і корисною; спікери показали себе як високі професіонали, доповіді та презентації були цікавими та інноваційними з чітким розумінням українського ринку», — Любомир Регуш, учасник 2-го PR-Space Congress, регіональний менеджер з маркетингу, Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України»

«Корисний захід, це реальний майданчик, де піарщики можуть: 1) зустрітися та просто поспілкуватися, познайомитися; 2) поділитися успіхами й досягненнями; 3) отримати відповіді на свої запитання (проблеми) та далі рухатися уперед!» — Жанна Кобилінська, учасник 1-го та 2-го PR-Space Congress, PR-менеджер Інтернет-проектів і блогер

«Дякую за чудовий захід», — Віталій Вибранський, учасник 2-го PR-Space Congress, начальник відділу маркетингу та реклами, СК «Українська страхова група»

«Дякую за цікавий захід. Особливий респект — за музичне оформлення. Двоє чудових музикантів дарували гарний настрій із самого ранку: як чудовою музикою, так і позитивом, що він них буквально струменів! Доповіді теж були гарними. Буду рада брати участь у подальших заходах, організованих Вами». — Галина Цвинтарна, учасник 1-го та 2-го PR-Space Congress, начальник відділу внутрішніх комунікацій Служби зв’язків з громадськістю та корпоративних комунікацій Райффайзен Банку Аваль

«Від імені PR-бюро «Дієслово» хочу подякувати Вам за цікаву та дуже інформативну подію, організовану Вами. Сподіваємося, що організація такої значущої для PR-суспільства конференції, як PR-congress, стане доброю традицію в майбутньому». — Ніна Алі, спікер 1-го PR-Space Congress, директор PR-бюро «Дієслово»

Для того, щоб стати учасником Третього Українського PR-Space Congress, потрібно надіслати заявку до оргкомітету одним із трьох шляхів:

  • або електронною поштою за адресою pr@msbrand.net, вказавши Ім’я, прізвище учасника (ів); Посада / предмет діяльності; Назва компанії, яку Ви представляєте; Сфера діяльності компанії; Контактний номер телефону; Контактний e-mail; Реквізити для виставлення рахунку)
  • або відправити запит на бланк заявки за адресою pr@msbrand.net, заповнити його та відіслати на ту саму адресу;
  • або додати пост-заявку з цією інформацією в ФБ-сторінці події 3-й Український PR-Space Congress.

Для найоперативніших вартість акредитації складатиме 820 грн. — до 31 серпня.

З 1 вересня вартість акредитації PR-Space Congress складе 1199 грн. з особи, а при акредитації двох і більше представників від компанії: 950 грн. з особи.

Знижки (не підсумовуються)

10% — при оплаті до 10 вересня

15% — для компаній-членів EBA – The European Business Association

 Участь для представників ЗМІ — безкоштовна при попередній акредитації до 20 вересня через e-mail: pr@msbrand.net.

Адреса проведення Міжнародної виставки реклами, маркетингу, мас-медіа REX-2013 і, відповідно, PR-Space Congress: Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора PR-Space Congress Ксенії Мацкевич:

моб.: +380503729200, e-mail: ksena@msbrand.net

  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: