Домівка > Конкурси > В українській Вікіпедії стартував конкурс про НАТО

В українській Вікіпедії стартував конкурс про НАТО

NATO OTAN portrait logo.svg4 серпня в українській Вікіпедії стартував конкурс «Пишемо про НАТО», в ході якого учасникам запропоновано писати статті про Північно-атлантичний альянс. Конкурс проводиться за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Конкурс “Пишемо про НАТО” став вже восьмим подібним конкурсом дописувачів української Вікіпедії. Попередні конкурси статей були присвячені Франції, благодійності, Закарпаттю, Миколаївщині, Приазовським теренам України та Росії, біології та Євросоюзу. В якості винагороди переможці конкурсу отримають унікальну можливість відвідати штаб-квартиру НАТО в Брюсселі.

Хоча конкурс триває лише третій день, його старт виявився дуже динамічний – на участь в конкурсі зголосилися 28 учасників, а в конкурсній категорії нараховується вже 69 новостворених статей. Це статті про окремі саміти НАТО, операції НАТО, командувачів НАТО, місію України при НАТО тощо.

Додамо, що засаднича стаття – “НАТО” входить до числа сотні найвідвідуваніших статей української Вікіпедії. Сплеск популярності ця стаття мала у березні 2014 – 44821 відвідувань, причому, як видно зі статистики, різкий зріст популярності припадає на останні дні лютого – дні, коли Росія розпочала операцію із захоплення Криму.

Конкурс “Пишемо про НАТО” триватиме до 14 вересня, тож бажаючі ще мають змогу долучитися і позмагатися за головний приз – поїздку в Брюссель. Передбачаються також і заохочувальні призи для найактивніших учасників тижнів. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися на сторінці української Вікіпедії Місячник конкурсу «Пишемо про НАТО».

Категорії:Конкурси
  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: