Домівка > Вікітижні > Триває музейний тиждень в українській Вікіпедії

Триває музейний тиждень в українській Вікіпедії

7 — 24 березня 2015 року в українській Вікіпедії проводиться тематичний тиждень, присвячений музеям. Метою проведення тижня є створення та вдосконалення статей про музеї, музейні експонати, збірки та визначні виставки, музеєзнавців, музейні видання тощо — як України, так і інших країн світу.

Попередній тиждень проводився у 2010 році і тоді зібрав 10 учасників; тиждень виявився доволі успішним, а учасники відзначилися великою активністю. Однак в українській Вікіпедії і досі бракує статей про провідні галузеві та національні музеї деяких країн світу, про відомі експонати та видатних діячів музейної справи. Тому проведення нового тижня , передусім, покликане на збільшення і удосконалення музеєзнавчого контенту.

Тематичний тиждень у Вікіпедії — це така співпраця редакторів енциклопедії, коли впродовж певного часу (не менше тижня) усі охочі долучаються до заповнення конкретної слабо висвітленої теми; проводяться вони регулярно, з подачі найбільш зацікавлених і завзятих.

Взяти участь у музейному тематичному тижні можуть всі охочі. Детальніше про тиждень — зокрема список статей, які варто створити, – дивіться тут. З початку тижня уже створено щонайменше 19 статей. Долучайтеся!

Серед статей, створених від початку музейного тижня, стаття про Музей сучасного мистецтва (Тегеран) Автор фото: Zereshk (ліцензія GFDL)

Серед статей, створених від початку музейного тижня, стаття про Музей сучасного мистецтва (Тегеран)
Автор фото: Zereshk (ліцензія GFDL)

Експозиція у Національному військово-історичному музеї України, де проводилась церемонія нагородження конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» Автор фото: Ilya (ліцензія CC-BY-SA-4.0)

Експозиція у Національному військово-історичному музеї України, де проводилась церемонія нагородження конкурсу «Військова справа у Вікіпедії»
Автор фото: Ilya (ліцензія CC-BY-SA-4.0)

Не зайве нагадати, що у неділю 15 березня у київському Музеї Лисенка відбудеться концерт, у програмі якого прозвучать інструментальні та вокальні твори композитора. Концерт чекає на своїх слухачів, а стаття про музей у Вікіпедії — на свого редактора: Будинок-музей Миколи Лисенка.

  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: