Домівка > Вікітижні, Наука і освіта, Поточні події, Публічні заходи > Запускається новий проект WikiFest:Луганщина

Запускається новий проект WikiFest:Луганщина

логотип проектуГромадська організація «Вікімедіа Україна» та спільнота українських вікіпедистів запрошує громаду Луганщини взяти участь у найбільшому вікіпедійному заході, який реалізовуватиметься на сході України, а саме — WikiFest:Луганщина.

Редактори україномовної Вікіпедії готові поділитися з Вами своїми знаннями та навичками з редагування цієї найбільшої онлайн-енциклопедії – протягом двох тижнів, починаючи з 31 жовтня і до 15 листопада включно, ми проведемо низку тренінгів з редагування Вікіпедії – «віківишколів» у містах, селищах та селах Луганщини в університетах, бібліотеках та школах.

Наступним після віківишколів етапом WikiFest:Луганщина буде проведення місячника Вікіпедії, спеціально присвяченого створенню та покращенню статей про Луганщину в україномовному розділі Вікіпедії. Сьогодні в україномовній Вікіпедії є лише 3 723 статті про Луганщину (для порівняння, про Львівщину 13 701 статей, про Одещину – 6 962, про Харківщину – 7 308, про Донеччину – 6 694). Тож місячник матиме на меті поширення і популяризацію інформації про регіон, який називають «Світанком України».

Місячник Луганщини у Вікіпедії відбудеться з 16 листопада по 15 грудня 2015. Серед інших заплановано написати статті про Канадсько-українська бібліотека в ЛуганськуНовоайдарський краєзнавчий музейЛисичанський музей історії гірництва, річки Шибениця і Лозова, «Степові розлоги» та Веселогірський заказник, науковців Петруню Степана Пантелеймоновича, Румянцева Бориса Павловича, Ткаченко Валентину Григорівну та інші статті.

Цією інформацією зможуть користуватися як самі мешканці Луганщини, так і будь-хто зацікавлений в отриманні нових знань про найсхідніший регіон України!

Наші активісти готові приїхати до будь-якого куточка Луганщини, де ми матимемо можливість проводити віківишколи. Якщо Ви зацікавлені взяти участь у віківишколі, будь ласка, заповніть форму-опитування. Ми просимо Вас це зробити якнайшвидше, щоб проаналізувавши відповіді, ми могли повідомити про дату, час та місця проведення віківишколів. Форма-опитування доступна за посиланням: http://goo.gl/forms/JAAZ8JCgrW

Facebook група: «WikiFest:Луганщина»

 1. 2015-10-20 12:19 о 12:19

  Чи не буде так, що люди, які навчиться створювати статті, будуть більше писати в російській Вікіпедії ніж в українській?

  Подобається

  • 2015-10-25 09:52 о 09:52

   Я коли дивився сюжети про попередні віківишколи на східній Україні, то в мене таке саме виникало питання.

   Подобається

 2. 2015-10-20 12:19 о 12:19

  Чому WikiFest а не ВікіФест?

  Подобається

 1. 2015-11-09 13:24 о 13:24

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: