Домівка > Поточні події > Кетрін Маер призначена новим виконавчим директором Фонду Вікімедіа

Кетрін Маер призначена новим виконавчим директором Фонду Вікімедіа

На конференції Вікіманія-2016 Рада повірених Фонду Вікімедіа одноголосно затвердила Кетрін Маер новим виконавчим директором організації. 

фото Кетрін Маер

Фото: Victor Grigas, вільна ліцензія CC BY-SA 3.0.

На засіданні Ради повірених на Вікіманії 2016 в Езіно-Ларіо її члени одноголосно висловились за затвердження Кетрін Маер Виконавчим директором Фонду Вікімедіа. Це рішення вступило в дію згідно з резолюцією від четверга 23 червня.

Кетрін виконувала обов’язки тимчасового виконавчого директора останні три місяці, і впродовж цього часу вона послідовно і неодноразово демонструвала те лідерство, яке необхідне організації. Вона глибоко віддана цінностям нашого руху і привносить досвід громадських технологій та міжнародного досвіду, що стане активом Фонду Вікімедіа і всього руху.

У березні було створено Комітет пошуку Виконавчого директора, куди увійшли четверо членів Ради та представниці від виконавчої команди і від працівників. У червні комітет запустив опитування спільноти, на яке отримано понад 1600 відповідей щодо якостей, які має мати наступний викондир.

Під час цього процесу, Рада і команда переходу отримали чіткі і часто добровільні відгуки як від працівників, так і зі спільноти, що Кетрін уособлює цінності нашого руху і риси бажаного наступного викондира. Впродовж лише трьох місяців на посаді тимчасового викондира Кетрін працювала з організацією і спільнотою й досягла великих успіхів у менеджменті, виконавчій роботі і прозорості.

Кетрін прекрасно пасує рухові Вікімедіа. Довгий час вона виступає за глобальні відкриті спільноти, культуру і технології. Вона була директором з комунікацій Фонду Вікімедіа з квітня 2014 року, поки не стала тимчасовим викондиром у березні 2016, після того, як Лайла Третіков склала свої повноваження. Впродовж своєї кар’єри вона робила акцент на свободі самовираження, доступі до інформації та цифрових правах, підтриманні зусиль людей з усього світу з поглиблення участі, покращення прозорості і зміцнення своїх спільнот завдяки своїй роботі з ЮНІСЕФ, Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та Світовим банком.

Патрісіо Лоренте, попередній голова, та Крістоф Хеннер, новий голова Ради повірених Фонду Вікімедіа, висловили Кетрін свої побажання усього найкращого в цій ролі. Приєднуємося і ми🙂

Джерело: Foundation Board appoints Katherine Maher as Executive Director, Блог Вікімедіа, 24.06.2016

  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: