Домівка > Вікітижні, Поточні події > У Вікіпедії стартувала Вікі-Олімпіада—2016

У Вікіпедії стартувала Вікі-Олімпіада—2016

В українській Вікіпедії організовано тематичний місячник, присвячений Олімпійським іграм — Вікі-Олімпіада—2016.

Безумовно, XXXI Літні Олімпійські ігри — це подія, що викликає значний інтерес в українському суспільстві. Однак розкриття олімпійської тематики в українській Вікіпедії залишає бажати кращого: мало є статей про олімпійських призерів минулого, статті про олімпійських чемпіонів часто є короткими заготовками з таблицею. Організатори місячника переконані, що олімпійська тематика в українській Вікіпедії повинна відповідати якомога ширшим запитам читачів.

Але хто створює статті для читачів у Вікіпедії? Такі ж читачі, як і інші, але хто не полінувався натиснути кнопку «Редагувати»🙂

У Вікіпедії регулярно відбуваються різні тематичні тижні. Цей місячник — свого роду змагання, найактивніші учасники отримають сувеніри. Місячник розпочався за два тижні до Олімпіади у Ріо-де-Жанейро, щоб до її початку створити основні оглядові статті про цю спортивну подію. У залік ітимуть лише створені статті розміром понад 3,5 кілобайтів або доповнені на такий розмір; з бонусом за україномовні джерела.

У Вікіпедії створено координаційну сторінку місячника: Вікі-Олімпіада—2016.
На ній складено список статей до створення — це переважно статті про окремі види спорту на Ріо-2016 і статті про олімпіади попередніх років. Якщо Ви хочете створити статтю зі списків, натисніть на червоне посилання — відкриється поле вводу, де й треба написати статтю. Учасники місячника не прив’язані до списку і можуть писати ті статті, які бажають, зокрема про спорстменів і спортсменок.

Наразі восьмеро дописувачів Вікіпедії висловили бажання писати статті і почали роботу. Уже створено 99 статей про спортсменів, країни і види спорту на Олімпійських іграх різних років та інше. Приєднуйтеся!Змагання триватиме до 7 вересня.

Будь-які запитання залишайте у коментарях або на сторінці обговорення місячника у Вікіпедії.
лого Олімпіади у Ріо і лого Вікіпедії

  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: