Топ-11 світлин конкурсу «Вікі любить Землю» представили у Природничому музеї

7 жовтня у Києві відбулась церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Вікі любить Землю» та відкрилась фотовиставка найкращих світлин.

Проект «Вікі любить Землю» має на меті поповнення Вікіпедії та інших інтернет-проектів Фонду Вікімедіа фотографіями пам’яток природи України та світу, а також для привернення уваги до проблем захисту навколишнього середовища. Цього року конкурс проходив у 36 країнах.

Під час конкурсного місяця (1-31 травня) в українській частині конкурсу 356 учасників завантажили у Вікісховище понад 15 тисяч світлин, що зафіксували 1860 об’єктів природно-заповідного фонду нашої країни. Близько тисячі конкурсних світлин вже  ілюструють статті у Вікіпедії різними мовами.

Всього зусиллями проекту за 5 років сфотографовано 40% об’єктів природно-заповідного фонду України, загальна кількість яких становить понад 8 тисяч. Деякі з них досить складно ідентифікувати.

Всі переможці були нагороджені пам’ятними дипломами і звичайно ж призами: автори найкращої світлини в регіоні та автори, що сфотографували найбільше пам’яток у регіоні отримали сувеніри з логотипом конкурсу; автори 11-ти фотографій, що отримали найвищі оцінки журі, та десять учасників, що сфотографували найбільше об’єктів і отримали найбільше балів у загальному заліку, — подарункові сертифікати інтернет-магазинів.

Також були нагороджені переможці кількох спецномінацій: від НПП «Голосіївський», «Неприємні відкриття» та «Освітлинимо безсвітлинні» від МБО «Екологія-Право-Людина» та ВГО «Національний екологічний центр України», «Найкраща світлина тваринного світу ПЗФ», «Найкраща світлина Києва» від КМДА .

Церемонією нагородження у Національному науково-природничому музеї НАН України також відкрилася виставка найкращих світлин заповідної природи України.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Учасники заходу дописали у соцмережі:

 

Найкращі фото конкурсу у Вікісховищі

Сторінка у Facebook

Сайт конкурсу: wikilovesearth.org.ua

 

Advertisements
Опубліковано у Конкурси, Поточні події, Публічні заходи, Рейтинги. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s