Домівка > Закордонний досвід, Конференції > Польська вікіконференція: візія українців

Польська вікіконференція: візія українців

3-5 червня майже сотня польських вікіпедистів зібралася в історичному Любліні на щорічній польській Вікіконференції, аби обговорити теперішнє й майбутнє Вікіпедії. Також уже традиційно польську конференцію відвідали українські учасники, яких цього разу було троє.

Про свою участь та враження розповідають іноземні делегати, тобто українські вікіпедисти🙂

Володимир Дишлевук:

Одні виступи надихали, інші — стимулювали, ще інші — заохочували до діалогу та спільних пошуків вирішення якоїсь ситуації. Жваві бесіди точились і під час кава-брейків. Якщо хтось думає, що вікіпедисти — це виключно заглиблені в собі інтроверти, які мовчки сидять за комп’ютерами і набирають щось на клавіатурі, то дуже помиляється. Вікігромада є спільнотою, і “ніщо спільнотне не чуже нам”. У цьому сенсі показовою стала розповідь познанських вікіпедистів про те, що вони час від часу влаштовують собі вікі-гриль: збираються з родинами десь на природі, аби підсмажити ковбаски та розважитись. Без Wi-Fi, без ноутбуків. Просто заради того, аби разом приємно провести час.

CEE Spring 2016 (27197777410)

Слово українцям. Автор фото: Borys Kozielski, CC BY 2.0

Віктор Семенюк:

Конференція пройшла вже в традиційному форматі — разом з конференцією відбулися Загальні збори Вікімедіа Польща. Найбільше сподобалося те, що відзначено українських Вікіпедистів, які написали найбільше статей в рамках конкурсу CEE Spring 2016. Також була нагода представити і свої здобутки польським колегам. Сподіваюсь що в майбутньому українсько-польська Вікімедійна співпраця стане тіснішою, і вдасться реалізувати багато цікавих спільних проектів.

Dyskusja (27420362376)

Автор: Borys Kozielski, CC BY 2.0

Станіслав Переломов:

Насамперед, сподобалася атмосфера заходу — вільна, невимушена, неформальна обстановка, де кожен міг узяти слово прямо із зали і висловити свої думки чи зауваження з розгляданої теми. Модерація була лише в необхідних межах…Гадаю, що безперечним здобутком польських колег є створення вікірадіо – щотижневих записів розмов вікіпедистів про останні події зі світу Вікіпедії, сестринських проектів і вікіспільноти.  Зацікавив продемонстрований користувачем білоруської вікіпедії Володимиром Левоневським проект автоматичної оцінки статей за близько 100 параметрами, проект автоматичної відносної оцінки статей у різних мовних версіях Вікіпедії . Приємно, що користувачка Магалія, доповідаючи про CEE Spring 2016, відзначила і поставила за приклад роботу BaseBot українського користувача Base.

Konferencja Wikimedia Polska 1313 (13)

Автор: wpedzich, CC BY-SA 4.0

Сторінка заходу

Звіти учасників

  1. Коментарів поки що немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: